Największa spółdzielnia w Piotrkowie

OBSŁUGUJEMY NIERUCHOMOŚCI NA NAJWIĘKSZYM OBSZARZE MIASTA
JAK RÓWNIEŻ BUDYNKI W SULEJOWIE I MOSZCZENICY

Modernizujemy przestrzeń

STALE WYKONUJEMY TERMOMODERNIZACJE BUDYNKÓW, DOPOSAŻAMY PLACE ZABAW
REALIZUJEMY INNE PRACE NA WNIOSKI MIESZKAŃCÓW

Dbamy o mieszkańców

 

ZASPOKAJAMY POTRZEBY MIESZKANIOWE PONAD 12 TYSIĘCY MIESZKAŃCÓW

Poprzeczna 15B-Pomieszczenie po kotłowni

 
 
 

Spółdzielnia posiada do zagospodarowania pomieszczenie po zlikwidowanej kotłowni osiedlowej przy budynku: Poprzeczna 15b - o powierzchni użytkowej - 85 m². Informacje o pomieszczeniu oraz możliwość obejrzenia po kontakcie z administracją ul. Belzacka 66 tel 44 649 -78 - 52 wew. 24 i 40.

 

Bliższe informacje o lokalu można uzyskać po kontakcie z Działem Administracji ul. Belzacka 66, tel. 44 649 -78 - 52 wew. 24.

Lokal spełnia warunki  § 23 Regulaminu przeprowadzenia przetargu na lokale stanowiące własność Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

23 W przypadku kiedy dwukrotnie  ogłoszenie o przetargu  na najem lokalu użytkowego  nie doprowadziło do ustalenia kontrahenta, wówczas spółdzielnia może zawrzeć stosowną umowę w trybie pozaprzetargowym na zasadach przewidzianych w przepisach Kodeksu Cywilnego.”

 Propozycje najmu należy złożyć na piśmie w siedzibie Spółdzielni w pok. nr 5 sekretariat przy ul. Belzackiej 66 w Piotrkowie Trybunalskim lub droga e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.