Największa spółdzielnia w Piotrkowie

OBSŁUGUJEMY NIERUCHOMOŚCI NA NAJWIĘKSZYM OBSZARZE MIASTA
JAK RÓWNIEŻ BUDYNKI W SULEJOWIE I MOSZCZENICY

Modernizujemy przestrzeń

STALE WYKONUJEMY TERMOMODERNIZACJE BUDYNKÓW, DOPOSAŻAMY PLACE ZABAW
REALIZUJEMY INNE PRACE NA WNIOSKI MIESZKAŃCÓW

Dbamy o mieszkańców

 

ZASPOKAJAMY POTRZEBY MIESZKANIOWE PONAD 12 TYSIĘCY MIESZKAŃCÓW

Jagiellońska 7 - 50,06 m2

 

Zarząd Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzackiej 66 informuje, że posiada w zasobach Spółdzielni wolny lokal użytkowy przy ulicy:

 
Jagiellońska 7 – lokal o powierzchni użytkowej 50,06 m² (dodatkowo wyposażone 2 pomieszczenia w urządzenia „klimatyzacji”),
cena wywoławcza podstawowego składnika czynszu wynosi 12,00 zł/m²+23% VAT,
do opłat podstawowych wlicza się koszt utrzymania węzłów w wysokości 1,97 zł/m² +23%
lokal wyposażony jest w : instalacja elektryczna, wod.-kan. i c.o.,
 
 

Bliższe informacje o lokalu oraz umowę najmu do wglądu można uzyskać  w Dziale Administracji przy ul. Belzackiej 66 lub telefonicznie: tel. 539-923-817 

Lokal spełnia warunki  § 23 Regulaminu przeprowadzenia przetargu na lokale stanowiące własność Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

23 W przypadku kiedy dwukrotnie  ogłoszenie o przetargu  na najem lokalu użytkowego  nie doprowadziło do ustalenia kontrahenta, wówczas spółdzielnia może zawrzeć stosowną umowę w trybie pozaprzetargowym na zasadach przewidzianych w przepisach Kodeksu Cywilnego.”

 Propozycje najmu należy złożyć na piśmie w siedzibie Spółdzielni w pok. nr 5 sekretariat przy ul. Belzackiej 66 w Piotrkowie Trybunalskim lub droga e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.